This post is also available in Українською мовою
Вам ще не набридли мої розповіді про виставку CHA? Я якраз переглядала папку із фотографіями з зимової виставки, не могла визначитися, що ж показувати далі. В решті решт вирішила йти по порядку. Тому на черзі у нас Heidi Swapp.
Найбільшу увагу відвідувачів виставки завоювала машинка для фольгування Minc. Я теж закохано на неї дивилася перші п’ять хвилин, потім Лесик повернув мене назад до реальності сказавши, що у нас можна придбати схожий апарат втричі дешевше. Тим не менше, фольгування цього сезону в моді, і Heidi Swapp була не єдиною, хто представив щось для досягнення такого ефекту.
Окрім машинки, можна придбати і різні аксесуари – фольгу різних кольорів, надруковані зображення/написи, навіть набір паперу, здається є спеціальний саме для цього фольгування.
Ось тут можна глянути на “фольгувальника” у дії:
Окрім Minc’а, на очі мені також потрапив брошурувальник із її логотипом від We R Memory Keepers (це той же Cinch, але для Heidi Swapp). Я вже давно не робила нічого такого, що потребує зшивання за допомогою брошурувальника, тому особисто для мене це не актуально.
Ще однією шалено популярно новинкою на виставці були картонні літери Marquee. Мені вони теж дуже сподобалися, і скажу чесно, якби не курс, то у мене б вже точно було декілька таких у вітальні. Вони не надто великі (дивлячись на фото складається враження, що вони більші), десь 20 см заввишки. Уся краса їхня в тому, що їх можна декорувати як душа забажає; для них є і спеціальний папір, і скотч, і ліхтарики, і все що хочете.
Що скажете? Що сподобалося, що ні? Що вважаєте марною тратою грошей?
Яно, розповіді про виставку не тільки не набридли, але й дуже подобаються (хоч одним очком зазирнути, а ще подобається стиль твого оповідання:) Я далека від літер та фольгування, а от нагадування про брошурувальника ( а чим цей особливий?) – далося в знаки – я тільки сумно позіхнула (поки мрія залишається мрією:(((
дякую, Анно! значить, ще багато цікавих розповідей попереду 🙂 чим особливий саме той брошурувальних? у нього (маю на увазі загалом Cinch) є пару корисних штук, таких як “виключення” пробивання певних дірок.
Цікавий огляд. Фольгування цікава річ , давно вже таке бачила в інтернеті було цікаво, як це працює. І літери крутецькі
і мені отлітери так до душі припали! Дякую, Наталю!
Фольгування помоєму робиться ламінатором, тобто машинкою для ламінування, вона за розмірами сканера. Брошурувальник колись дуже хотіла собі мати, але це так і залишилось в моїх мріях :))
таки так, ламінатором. Треба купити ламінатор 😀
Яночка, для мене завжди цікаво читати розповіді про виставку CHA! Тому, я дуже вдячна тобі за це!!
Мені теж здалося, що процес фольгування дуже схожий на роботу ламінатора. Хтось з моїх знайомих саме фольгування робить на роботі в офісі, але сам процес, як вони це роблять, мені не вдалося дізнатися. Цікаво дослідити, як це можна зробити самому та і єфект крутий!!! )
з того що я зрозуміла – друкуєш на принтері лазерному, накриваєш фольгою, пускаєш через ламінатор і маєш вуаля 🙂
І мені теж дуже цікаво, хоча рідко коментую (старатимусь більше:)), але завжди читаю розповіді про виставки, дякую))) Машинка для фольгування – досить цікава річ і дууууже крутезні букви))))
дякую за відгук, Олено! буду знати, що це таки дійсно цікаво 🙂
І знову дуже дякую за розповідь з CHA.Надзвичайно цікаво.Літери дійсно бомбезні 🙂 особливо напис pretty.І фольгувальник звичайно теж дуже корисна річ.
нема за що 🙂
спасибо за обзор!
дуже цікаво! 🙂
мені здається, що minc не дуже потрібен…але кожному своє. 🙂
дякую!
повністю погоджуюся 🙂 якби він коштував рази в 4 дешевше, тоді можливо 🙂