This post is also available in Українською мовою
Ми продовжуємо знайомитися із техніками імітації шва у кардмейкінгу та скрапбукінгу та інструментами за допомогою яких це можна зробити.
Існує не так мало способів для імітації шва у кардмейкінгу та скрапбукінгу. Сьогодні ми продовжимо говоримо про техніку імітації шва за допомогою ручки або маркера і розглянемо дещо складніший варіант – із використанням шила (голки) та лінійки.
Припустимо, що імітацію шва ми будемо робити по прямій лінії. Звісно ж імітацію можна зробити і по кривій або по певному зображенню, але задля ознайомлення із цією технікою будемо імітувати шов по прямій лінії.
Крок 1:
За допомогою шила (або голки) необхідно зробити отвори у папері. Для того щоб отвори були на однаковій відстані один від одного їх можна робити під лінійку, скажімо через кожних 5 мм. Щоб повністю спростити це завдання можна скористатися спеціальною лінійкою із готовими прорізаними отворами, наприклад від Dovecraft:
Також схожу лінійку можна знайти у комплекті із магнітним килимком від WeRMemory Keepers.
Крок 2:
Щоб під час роботи лінійка (будь то спеціальна із отворами чи звичайна) не ковзала і її не доводилося постійно тримати її можна приклеїти до робочої поверхні малярним скотчем. Після закінчення роботи малярний скотч можна легко відірвати не пошкодивши роботу.
Крок 3:
Приклеївши лінійку до поверхні за допомогою шила або голки робимо отвори. Особисто я люблю спочатку робити не глибокі, ледь помітні отвори (своєрідно намічувати місця для отворів), і лише потім, знявши лінійку “пройтися” по них ще раз шилом і збільшити отвори, зробити їх на вигляд більш реалістичними.
Крок 4:
Зробивши отвори за допомогою ручки або тонкого маркера малюємо шов. Кожен стібок краще малювати окремо і від руки, не варто робити це однією суцільною лінією під лінійку – буде виглядати не реалістично.
Красиво реалістично дивляться білі “стібки” на яскравому папері, наприклад як у моїй сторінці Bird Spotting:
Ще один приклад таких стібків можна знайти на сторінці Leave a Trail:
Аналогічний приклад, але із стібками по колу видно на сторінці Getting Dressed:
Клас! Дуже гарні приклади!А лінійку спеціально придумали для косоруких:)))))
Яно,дякую дуже за такі розвернуті пояснення! Наскільки це облегшить роботу тим, в кого немає машинки) А шов в роботах=це тепло і затишок)
Так ваші роботи дійсно чудові ! Але я б хотіла розповісти про набагато легший спосіб утворення рівних однакових дірочок) Отже, нещодавно розвиваючи старі речі я натрапила на інструмент для ” переведення” викрійки) До сих пір у журналах друкуються викрійки одягу одна поверх одної, тому для того щоб перемалювати потрібну викрійку на папір ,при цьому не пошкодивши інших, придумали такий інструмент: тонке,металеве коліщатко з гострими зубчиками) коли ведеш ним по папері утворюються такі ж дірочки, як і від шила, або швейної машини без голки) Я погано пояснюю,проте це щось на кшалт першого Sew Easy)
да, есть такое, я у мамы своей взяла в бесрочную аренду :)))
Яна, как всегда, спасибо за статью!
вот нашла – Резец применяется для перевода чертежей на выкройку
так є такий інструмент, називається копір
Оленка, Viktoriya і tanka – так, так, дійсно є таке. Я такий інструмент ще бачила у EK Success, здається.
Ось, знайшла http://www.eksuccessbrands.com/ektools/Products/Piercing_Bugs_Rotary_Tool_EKCB12.htm
Обов’язково скористаюся вашими порадами, маю таку лінійку, перша спроба зробити шов далася дуже важко (поколола собі пальці, бо користувалася звичайною голкою, мабуть щось не правильно робила). У вас спеціальне шило?
Fialka – у мене шило із набору інструментів Dovecraft, дуже зручне. Але велика голка теж мала б впоратися.
Яночко, спасибі за огляд, дуже класні сторінки хоч і ми їх всі бачили, а варіант від Оленки мені також дуже сподобався. Спасибі:)
як класно я думав що ви прошиваете … це так просто .=)
О я сьогодні робила щось подібне тільки простий шов а не імітацію 🙂 дійсно варіант складний 😉 але все ж таки ручна робота 🙂
Чудова стаття і сторінка Bird Spotting дуже сподобалась 🙂
дякую, дівчата 🙂
ДУУУЖЕ ЦІКАВО)особливо якшо немає інструменту)дякую)