This post is also available in Українською мовою
Вітаю! Цього тижня я підготувала для вас невеличку серію статей під назвою “Знайомимось ближче: Spellbinders Paper Arts“. Статті познайомлять вас із товарами цієї торгової марки, навчать хитрощів роботи, покажуть приклади та ідеї. А по закінченню на вас чекатиме наш новий проект, в якому ви знайдете інтерв’ю із директором освітньої програми Spellbinders, яка поділиться з вами своїми навиками.
Spellbinders Paper Arts – це всесвітньо відома компанія, що випускає машинки для вирізання та тиснення (найновіша машинка компанії – Grand Calibur), а також ножі, пластини та папки для тиснення. Це перша у світі компанія, що започаткувала технологію cut – emboss – stencil:
Технологія полягає у тому, що всього лиш за допомогою одного ножа ви можете вирізати елемент, зробити тиснення на елементі та розмалювати елемент використовуючи ніж як трафарет:
На сьогоднішній день компанія випускає майже 500 видів ножів та пластин для тиснення. Їхня остання новинка – двосторонні папки для тиснення вже встигли набути широкої популярності.
Щороку компанія презентує все нові та нові розробки, а також доповнює існуючі колекції новини дизайнами. На зимовій виставці СHA Winter 2012 Spellbinders презентували ножу концепцію ножів – Cut – Fold – Tuck. За їх допомогою можна з легкістю отримати об’ємні елементи. Перегляньте відео презентацію: Крістін, із блогу scraptime.ca зняла чудове відео, в якому ви можете побачити приклад застосування цих ножів. Ось лише декілька з них:
Компанія Spellbinders часто співпрацює із різними дизайнерами, які доповнюють її колекції своїми неповторними дизайнами:
Donna Salazar (блог):
Samantha Walker (блог):
Julianna Hudgins (блог):
Nina Brackett (блог):
PageMaps by Becky Fleck (блог):
Sue Wilson (блог):
У наступних статтях ми познайомимося ближче із двосторонніми папками для тиснення M-Bossabilities, універсальними бордюрними ножами Edgeabilities та поекспериментуємо із виготовленням об’ємних прикрас для листівок та інших робіт. Сподіваюся, вам сподобається!
Чудова стаття! Машинки у мене ще не має, але після твоєї, Яночко, серії статтей можливо й з’явиться… 😉
tanka – хе хе 🙂 дякую!
бажаю щоб машинка з”явилася 🙂
эх…жаль, у меня нет машинки) но будет интересно посмотреть на такую красоту!
Чудова стаття, приєднуюсь до дівчат- машинки, на жаль, немає, але читати і переглядати все одно дуже цікаво)
Дуже цікава стаття! З величезним задоволенням чекатиму на продовження!!!
interesting 🙂 I will wait for the next posts 🙂
Дуже цікаво!!! Чекаю продовження =)))
люблю їхні ножі – в них багато гарний дизайнів.
Очень интересно! Что-то новенькое!
Меня интересует: есть ли у компании Spellbinders ножи из серии Nestabilities в форме звезды и модного нынче шестиугольника?
mara_ko – у формі зірки точно є, ось такі http://www.spellbinderspaperarts.com/products/p-224-stars-five.aspx і такі престо панчі http://www.spellbinderspaperarts.com/products/p-248-stars-punch-templates-for-presto-punch.aspx (будемо мати в магазині протягом місяця)
Шестикутників не бачила у них, можливо випустять цього року до літньої CHA.
завдяки тобі у мене є машинка:)
тому ножі мені вже сняться:))
вже чекаю наступних статей)
karposhka хе хе 🙂 я думаю не завдяки мені, а завдяки твоїм здібностям колядувати 🙂 чи як ти тоді в листі писала 🙂
я до речі, інструкцію на днях знайшла коли прибирала, але здається знов її кудись засунула 😀
а у мене саме не складається роман із одними ножами. спелбіндерс престо панч.
тиснення у мене не виходить чомусь. а один ніж взагалі здається бракований, не прорізає одну сторону:(
і що я роблю не так…
karposhka – почнемо з того, що назва компанії читається як спелбАйндерс (не спелбіндерс, хоч там написано spellbInders, читається воно через А, але то таке ;)) більшість читає через і, а не а 🙂
(я не придираюсь, просто розказую як правильно)
ножі престо панчі розроблені для роботи у машинці Presto Punch, а не у механічних машинках, і компанія попереджає про те, що вони можуть поводити себе по іншому при використанні у не “рідній” машинці.
але найважливіше те, що будь-який ніж може не до кінця прорізати папір (з однієї сторони, в одному місці, або ж якщо ніж дуже детальний – у багатьох місцях). для того, щоб ніж різав ідеально можна:
1. пропускати ніж через машинку декілька разів (крутити туди-сюди), можна розташовувати його по різному на пластині (повертати за годинниковою стрілкою наприклад)
2. підкласти під ніж (із не ріжучої сторони) аркуш або декілька аркушів картону. тут треба експериментувати і визначити найоптимальнішу кількість/товщину картону – робити це треба поступово, щоб не пошкодити машинку і не поламати пластини.
деякі виробники ножів (які не мають своїх машинок, як от наприклад Memory Box) випускають спеціальні металеві підложки (shims) для ножів – вони збільшують тиск під час прорізання тим самим усуваючи проблему не прорізаних елементів.
о, як добре, що завжди можна в когось навчитися чогось корисного:)
дякую!:)
будемо експериментувати:)
Спасибо за статьи, которые знакомят с товарами для скрапбукинга) Очень интресно)
Прочитавши перший абзац моє лице приблизно виглядало ось так :
о0
—
Давно вже мріяла про машинку, а тут така нагода познайомитись по ближче 😀
Дуже цікаво, тим паче щось ще буде у журналі 🙂
о0
—
Вище трошки не вийшло 🙂
Не знаю що цікавіше – стаття чи твої коментарі 😀
Одразу ж виділяються плюси і мінуси електронної і ручної машинок для вирізання, це просто дві абсолютно різні речі.
Яночко, щиро дякую за такий пост дуже цікавий, змістовний, корисний. Адже дуже важко знайти інформацію такого змісту нашою рідною мовою:)
цікава статья ..!